Menu
banner

Malowanie mieszkań

Usługi malarskie w mieszkaniach i domach na terenie Józefowa, Otwocka oraz Warszawy

Odnawiając pokoje w Państwa mieszkaniach i domach gwarantujemy uzyskanie doskonałego efektu prac malarskich. Wysoka jakość naszych usług wynika z spełnienia trzech podstawowych wymagań. Starannego przygotowania podłoża - ścian, odpowiednio dobranej farby i techniki malowania, wykonania usługi przez fachowych i doświadczonych malarzy.

Podłoże - ściany, sufity i elewacje

Prawidłowa ocena stanu malowanych powierzchni ścian i sufitów oraz podjęcie właściwych środków do ich przygotowania jest kluczem do sukcesu. Likwidacja ubytków i pęknięć tynku oraz łuszczącej się farby, czyszczenie i mycie powierzchni, gruntowanie - to niezbędne etapy. Czynności z założenia proste, wymagają jednak odpowiednich materiałów i starannego wykonania. Doświadczeni pracownicy PHU TORMEX zrobią to fachowo. Jest to też moment, w którym zgodnie z Państwa życzeniami, możemy poprawić funkcjonalność mieszkania dodając lub przesuwając punkty wodne, elektryczne na ścianach lub oświetleniowe na suficie. Dokładnie zabezpieczamy malowane pomieszczenia - podłogi, meble, zabudowy. Remontujemy, odnawiamy i malujemy elewacje współczesne i zabytkowe.

Farby

Pozostawiając Państwa samych z kolorowym zawrotem głowy i koniecznością ostatecznej decyzji wyboru barwy i odcieni ścian, pomożemy wybrać rodzaj farby - odpowiedni do specyfiki malowanego podłoża oraz przyszłej funkcji pomieszczenia. Zwrócimy uwagę na dobry stosunek jakości i wydajności do ceny, a na życzenie posłużymy radą architekta wnętrz. Dostarczymy wybrane farby i materiały.

Pewna ręka

Malujemy metodami tradycyjnymi - wałkiem i pędzlem, przy większych powierzchniach, metodą natryskową. Dysponując przygotowanymi sufitami i ścianami, farbami i odpowiednim sprzetem - zaczynamy. Wprawa naszych malarzy, gwarantuje efektywne wykorzystanie farb. Dobre oko i pewna ręka, pozwala na równomierne pokrycie, jednakowej grubości warstwą farby, ścian oraz sufitów. Dokładne wykończenie miejsc trudniej dostępnych oraz ściennych dekoracji jest oczywiste.

Na wykonane usługi malarskie - solidność i jakość wykonania, dajemy 36 miesięczną gwarancję.

Efekt malowania

Malowanie z PHU TORMEX

Jesteśmy na miejscu i zawsze do Państwa dyspozycji. Malujemy pokoje, mieszkania, domy. Malujemy wnętrza, klatki schodowe i elewacje budynków. Prowadzimy roboty malarskie dla urzędów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Pomagamy przywrócić blask wnętrzom mieszkalnym i użytkowym. Odnawiamy sklepy, magazyny i obiekty sieciowe.

  • Przygotowujemy powierzchnię pod prace malarskie.
  • Malujemy wnętrza, ściany i sufity.
  • Malujemy drzwi, okna, balustrady i inne.
  • Malujemy elewacje zewnętrzne budynków.
  • Wykonujemy prace około-malarskie: szpachlowanie, gipsowanie, tynkowanie, gładź.

Prowadzimy również kompleksowe usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Niezależnie czy zamierzają Państwo odnowić pokój, wykończyć od A do Z mieszkanie, czy przeprowadzić generalny remont kamienicy - sprostamy wymaganiom.

Malujemy mieszkania i domy na terenach podwarszawskich: Międzylesie, Radość, Falenica, Michalin, Józefów, Otwock. Wykonujemy prace malarskie na terenie Warszawy - Praga Południe, Grochów, Wawer, Saska Kępa, Mokotów, Żoliborz.